Västergötland

Med reservation för eventuella ändringar.

VARJE MÅNDAG från och med 19 juli till och med 20 september 2021 samt MÅNDAG 1 november och 6 december 2021

Floby rastplats södra infarten 7.00
Herrljunga jvstn 7.40
Ljung miljöstn 8.15
Vårgårda marknadsplats 9.00
Alingsås Alingsåsparken 9.45-10
Floda Novahallen 10.45
Gråbo Industriv. vid Sportc. 11.15
Lerum kyrka 11.45
Partille Arena intill påfart till E20 12.30-12.45
Västra Frölunda P Marconihallen  13.45-14
Åby travbana vid Idrottsv. 19 (klubbhusen) 14.30
Lindome intill järnhandel 15.15
Onsala Rydets IP 16.15
Kungsbacka ishall 17-17.15
Landvetter ishall 18.15
Hällingsjö Ingo 19.00
Hyssna torget 19.30
Skene jvstn 20.00

VARJE TISDAG från och med 20 juli till och med 21 september 2021 samt TISDAG 2 november och 7 december 2021

Fritsla miljöstn 7.30
Kinna pendelP jvstn 8.00
Berghem miljöstn 8.30
Björketorp kiosken 9.00
Horred stn 9.30
Veddige jvstn 10.15
Tofta bygdegård 10.45
Varberg Sparbankshallen 11.45
Tvååker k:a P vid Prästgårdsv. 12.30
Falkenberg AIK-vallen 13.15
Heberg miljöstn 14.00
Getinge k:a 14.30
Kvibille Q-star 15.00
Halmstad Folkparken Galejan 15.30-15.45
Åled miljöstn 16.30
Oskarström Esperedsvallen 16.50
Torup vid Brännöbagar'n 17.30
Hyltebruk Örnatorget 18.00
   
   

VARJE ONSDAG från och med 18 augusti till och med 8 september samt ONSDAG 3 november och 8 december 2021

Ätran Q-star 7.30
Ullared Shell (k:a) 8.00
Älvsered kiosken 8.30
Mårdaklev k:a 9.00
Ö Frölunda k:a 9.30
Överlida miljöstn g:a Q-star 10.00
Holsljunga vägkors 10.30
Svenljunga jvstn 11.00
Sexdrega medb.hus 11.45
Hillared k:a 12.15
Dannike skola 12.45
Länghem k:a 13.15
Limmared jvstn 13.45
Tranemo medborgarhus 14.15
Grimsås kiosken 15.00
Nittorp Q-star 15.30
Dalstorp torget 15.50
Gällstad torget 16.15

VARJE FREDAG från och med 23 juli till och med 17 september 2021 samt FREDAG 8 oktober, 5 november och 3 december 2021

Vänersborg sportcentrum 7.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Bohuslän".

VARJE FREDAG från och med 16 juli till och med 10 september 2021

Broddetorp k:a 7.30
Varnhem k:a 8.00
Axvall Q-star 8.20
Skara P Focus 8.50
Vinninga Lindvallen 9.30
Källby korsning 10.00
Lidköping Läckögrillen 10.45-11.00
Örslösa k:a 11.30
Tun k:a 12.00
Grästorp Lions (g:a godsmagasinet) 12.30
Främmestad bygdegård 13.15
St Mellby k:a 13.45
Sollebrunn Bjärkehallen 14.15
Nossebro marknadsplats 15.00
Essunga k:a 15.30
Jonslund IP (badet) 15.45
Vedum DinX 16.15
Tråvad Tempo 17.00
Vara badhus 17.30
St Levene IP 18.00
Järpås badplats 18.30
Jung bakom Preem 19.00
Kvänum gamla macken 19.15

VARJE LÖRDAG från och med 24 juli till och med 18 september 2021 samt LÖRDAG 9 oktober, 6 november och 4 december 2021

Nol intill Gulf (Tudor) 14.00
Älvängen gamla busstorget 14.30
Lödöse P muséet 15.00
Lilla Edet ElOn 15.30
Trollhättan Slättbergshallen 16.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Bohuslän".

VARJE LÖRDAG från och med 17 juli till och med 11 september 2021 samt LÖRDAG 9 oktober, 6 november och 4 december 2021

Stenstorp IP 8.00
Skultorp Järnvägsplatsen (T-kiosken) 8.30
Skövde Arena P miljöstn 9.00
Stöpen C 10.00
Ulvåker Altuna 10.20
Väring k:a 10.45
Tidan stn 11.15
Moholm stn 11.45
Tibro Folkpark 12.30
Fagersanna busshpl 13.15
Mölltorp stn 13.45
Karlsborg simhallen 14.15
Hjo bakom Ingo Blockg. 15.15
Värsås torget 15.45
Korsberga miljöstn 16.15
Tidaholm Tidavallen 17.00

VARJE SÖNDAG från och med 18 juli till och med 12 september 2021 samt SÖNDAG 10 oktober, 7 november och 5 december 2021

Eggby Hembygdsgård 8.10
Lerdala k:a 8.30
Timmersdala IP 8.50
Ullervad k:a 9.30
Mariestad cirkusplats 10.00
Töreboda stn 11.00
Älgarås stn 11.40
Hova IP 12.00
Gullspång Systembolaget 12.45
Otterbäcken hamnen 13.15
Sjötorp slussen 13.45
Lyrestad k:a 14.15
Lugnås stn  15.00
Hällekis Folkets hus 15.40
Götene mittem brandstn 16.15
Skara P Focus 16.45
Falköping OKQ8 17.30

VARJE SÖNDAG från och med 25 juli till och med 19 september 2021 samt SÖNDAG 10 oktober, 7 november och 5 december 2021 

Blidsberg torget  8.00
Dalum Dalums mek 8.15
Timmele torget 8.30
Hökerum stn 9.00
Nitta busshpl Torpvägen 9.30
Fristad stn 10.00
Sparsör miljöstn 10.40
Frufällan stn 11.00
Borås Ryahallen  11.30-12
Sandared stn  12.30
Olsfors IP 13.00
Bollebygd jvstn 13.30
Gånghester Gulf 14.30
Dalsjöfors mittem Sandells bageri 15.00
Äspered Bokvists 15.30
Ulricehamn Prångens camping P 16.00
Trädet torget 16.40
Åsarp kyrka 17.00
Kinnarp Lokal Frökind 17.20

VARJE SÖNDAG från och med 1 augusti till och med 12 september 2021 samt SÖNDAG 3 oktober, 24 oktober, 21 november och 19 december 2021

Mullsjö stn  8.00
Habo intill Woody bygghandel 8.30

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Småland".