Småland

Med reservation för eventuella ändringar.

VARJE MÅNDAG från och med 3 augusti till och med 7 september 2020

Lammhult stn 8.00
Moheda stn 8.45
Alvesta intill Oljeshejkerna 9.15
Ryssby k:a 10.00
Lagan stn 10.30
Ljungby Ingo Märta Ljungbergsv 11.00
Vislanda Röda Korset 12.00
Liatorp vid jvgöverg 12.45
Älmhult DinX 13.15
Lönsboda INGO 14.00
Olofström Dannfältshallen 14.45
Sölvesborg Svarta led 15.30
Karlshamn Bellevueparken 16.15
Ryd Q-star Sjölunden 17.15
Urshult k:a 17.45
Tingsryd k:a 18.15
Ingelstad bibliotek 19.00
Växjö Folkpark UlriksbergsP 19.45

VARJE TISDAG från och med 4 augusti till och med 8 september 2020

Rottne sporthall 7.30
Braås k:a 8.15
Lenhovda ishall 9.00
Kosta k:a 9.30
Lessebo stn 10.00
Emmaboda miljöstn 10.45
Vissefjärda kyrka 11.15
Holmsjö Sillhövda k:a 11.45
Rödeby Rödebybacken 12.15
Ronneby IP Knut Hahnsgatan 13.15
Karlskrona vid Netto P skolan 14.15
Jämjö miljöstn fritidsgård 15.45
Bergkvara hamnen 16.30
Torsås k.a 17.00
Söderåkra Preem 17.30
Hagby k:a 18.00
Nybro ishall 18.45
Kalmar SJ godsm 19.30

VARJE TISDAG från och med 21 juli till och med 22 september 2020

Hyltebruk Örnatorget 18.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Halland".

VARJE ONSDAG från och med 5 augusti till och med 9 september 2020

Rockneby k:a 7.00
Ålem stn 7.30
Mönsterås IP 8.00
Påskallavik k:a 8.30
Oskarshamn ishall 9.00
Högsby bakom Karlssons 10.00
Åseda stn 11.00
Virserum nya torget 12.00
Målilla IP 12.30
Mörlunda k:a 13.00
Hultsfred Hagadal IP 13.45
Mariannelund Preem 14.15

VARJE TORSDAG från och med 6 augusti till och med 17 september 2020

Rimforsa Ingo grusplan 7.30
Kisa stn 8.00
Gullringen stn 8.45
Södra Vi stn 9.15
Vimmerby Folkets park 9.45
Frödinge bygdegård 10.30
Ankarsrum stn 11.15
Gunnebo Folkets hus 11.45
Västervik Plivit Arena 12.15
Gamleby hamnplan 13.30
Överum kiosken 14.15
Edsbruk g:a bibliotek 15.00
Valdemarsvik Folkets hus 15.45
Gusum C 16.30
Ringarum torget 17.00
Söderköping IP (biblioteket) 17.30

VARJE FREDAG från och med 24 juli till och med 11 september 2020

Markaryd Sparbankshallen 14.30
Strömsnäsbruk Folkets hus 15.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Skåne".

VARJE LÖRDAG från och med 8 augusti till och med 12 september 2020

Gränna hamnen  7.00
Ölmstad Bilisten  7.30
Huskvarna Folkpark miljöstn 8.15
Jönköping Erik Dahlb.gymn. 8.45
Taberg stn  9.30
Vaggeryd bakom Preem 10.15
Skillingaryd P Artillerig. 11.15
Hillerstorp stn  12.00
Värnamo Folkets park 12.45
Forsheda Q-star 13.30
Bredaryd stn 13.50
Reftele macken 14.15
Smålandsstenar stn 14.45
Gislaved markn.pl 15.30
Anderstorp stn 16.15
Gnosjö GKC Fritidsvägen 16.45
Nissafors k:a 17.15
Öreryd Q-star 17.45
Bottnaryd k:a 18.15

 

VARJE SÖNDAG från och med 9 augusti till och med 13 september 2020

Mullsjö stn  8.00
Habo intill XL Bygg 8.30
Bankeryd Furuvik 8.50
Tenhult Preem 9.45
Forserum stn  10.15
Nässjö bussgarage Brog. 11.00
Bodafors Q-star 11.45
Sävsjö kulturhuset 12.30
Vrigstad miljöstn grusplan 13.00
Stockaryd mittemot stn 13.30
Vetlanda Arena 14.30
Eksjö Preem mittemot Lidl  15.30
Aneby Q-star 16.15
Tranås Folkparken 17.00