Småland

Med reservation för eventuella ändringar.

MÅNDAG 17 oktober, 7 november och 5 december 2022

Lammhult stn 8.00
Moheda stn 8.45
Alvesta intill Oljeshejkerna 9.15
Ryssby k:a 10.00
Lagan stn 10.30
Ljungby Ingo Märta Ljungbergsv 11.00
Vislanda Röda Korset 12.00
Liatorp vid jvgöverg 12.45
Älmhult DinX 13.15
Häradsbäck Härlunden rastplats 14.00
Ryd Oljeshejkerna Sjölunden 14.30
Karlshamn Bellevueparken 15.30
Tingsryd k:a 16.30
Urshult k:a 17.00
Ingelstad bibliotek 17.45
Växjö Folkpark UlriksbergsP 18.30

TISDAG 18 oktober, 8 november och 6 december 2022

Rottne intill Oljeshejkerna 7.30
Braås k:a 8.00
Åseda ishall 8.45
Lenhovda ishall 9.30
Kosta k:a 10.00
Lessebo stn 10.30
Eriksmåla vägkors 11.00
Emmaboda miljöstn 11.30
Vissefjärda kyrka 12.00
Holmsjö Sillhövda k:a 12.30
Rödeby Rödebybacken 13.00
Karlskrona vid Netto P skolan 13.30
Jämjö miljöstn fritidsgård Jändelskolan 15.00
Bergkvara hamnen 15.40
Torsås k.a 16.00
Söderåkra intill Preem 16.30
Hagby k:a 17.00
Nybro ishall 17.45
Kalmar SJ godsm 18.30

 

TISDAG 1 november och 29 november 2022

Hyltebruk Örnatorget 18.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Halland".

ONSDAG 19 oktober, 9 november och 7 december 2022

Rockneby k:a  7.00
Ålem stn  7.30
Mönsterås IP  8.00
Påskallavik k:a  8.30
Oskarshamn ishall  9.00
Högsby bakom Karlssons  10.00
Mörlunda k:a  10.45
Målilla IP  11.15
Hultsfred Hagadal IP  11.45
Mariannelund Preem  12.15

TORSDAG 22 september, 13 oktober, 10 november och 8 december 2022

Rimforsa Ingo grusplan 7.30
Kisa stn 8.00
Gullringen stn 8.45
Södra Vi stn 9.15
Vimmerby Folkets park 9.45
Frödinge bygdegård 10.30
Ankarsrum stn 11.15
Gunnebo Folkets hus 11.45
Västervik Plivit Arena 12.15
Gamleby hamnplan 13.30
Överum kiosken 14.15
Edsbruk g:a bibliotek 15.00
Valdemarsvik Folkets hus 15.45
Gusum C 16.30
Ringarum torget 17.00
Söderköping IP (biblioteket) 17.30

VARJE FREDAG från och med 22 juli till och med 9 september 2022

Markaryd Sparbankshallen 14.15
Strömsnäsbruk Folkets hus 15.00

För övriga stopp denna dag vänligen se fliken "Skåne".

 

LÖRDAG 15 oktober, 12 november och 10 december 2022

Gränna hamnen  7.00
Ölmstad Bilisten  7.30
Huskvarna Folkpark miljöstn 8.15
Jönköping Erik Dahlb.gymn. 8.45
Taberg stn  9.30
Vaggeryd bakom Preem 10.15
Skillingaryd P Artillerig. 11.15
Hillerstorp stn  12.00
Värnamo Folkets park 12.45
Forsheda Q-star 13.30
Bredaryd stn 13.50
Reftele macken 14.15
Smålandsstenar stn 14.45
Gislaved markn.pl 15.30
Anderstorp stn 16.15
Gnosjö GKC Fritidsvägen 16.45
Nissafors k:a 17.15
Öreryd Q-star 17.45
Bottnaryd k:a 18.30

 

SÖNDAG 16 oktober, 13 november och 11 december 2022

Mullsjö stn  8.00
Habo intill Woody bygghandel 8.30
Bankeryd Furuvik 8.50
Tenhult Preem 9.45
Forserum stn  10.15
Nässjö bussgarage Brog. 11.00
Bodafors Q-star 11.45
Sävsjö kulturhuset 12.30
Vrigstad miljöstn grusplan 13.00
Stockaryd mittemot stn 13.30
Vetlanda Arena 14.30
Eksjö Preem mittemot Lidl  15.30
Aneby Q-star 16.15
Tranås Folkparken 17.00